Středa, 7 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeZajímavostiVýrazné dítě ve znamení lva: Nebude sedět v koutě

Výrazné dítě ve znamení lva: Nebude sedět v koutě

Lvíček je velmi výrazné dítě. Ne, nebude „nepohnute“ sedět v koutě a dumat. Ne, nebude klidně listovat v knížce. Ani to ne…

Chce šéfovat
Rodiče si při výchově tohoto dítěte „užijí“, stále však lépe, než děti ve znamení střelce a beranu, které mají v oblibě adrenalin a jdou i hlavou proti zdi (zejména beran). Lva lákají trošku jiné věci, ačkoli je stejně akční, jako ostatní ohnivé znamení. Všude, kde se ocitne, bude chtít už jako malé dítě šéfovat. Do pozoru bude dávat i své rodiče, prarodiče a sourozence. (Za pokus to stojí).

Pálí mu to
Toto dítě se přirozeně dobře učí, aniž by se příliš namáhalo. (Je inteligentní). Často se ve škole hlásí, ale nepatří k bifloším, prostě mu to pálí. Bývá hlučné a domů chodí s poznámkami. Co však mě úplně nejraději, je strhávat na sebe spoustu pozornosti. Rád se předvádí, ukazuje, toto dítě rádo recituje nebo účinkuje v dramatickém kroužku. Určitě není třeba tento jeho talent podcenit, ale právě naopak podpořit.

Oblíbené v kolektivu
Je to sluníčko a v kolektivu bývá mimořádně oblíbené. Není divu, astrologové to vysvětlují tím, že tomuto znamení vládne Slunce. S tím se pojí mnoho kladných vlastností. Jsou to věční optimisté, věří, že všechno se obrátí na dobré, mají vkus, pozorovat to odmalička, umí se sladit a hezky obléknout, a co se týče chování, jednají na rovinu, přímo. A jsou otevření.

Problém s autoritami
Dítě ve znamení lva je trucovité, nelíbí se mu, když se věci nedějí tak, jak si představuje a o čem sní a také má, podobně jako malý beran, problémový vztah s autoritami. Nesnáší učitele, zákazy a příkazy, předpisy, podle kterých se má chovat. A, nerad přehrává. Toto dítě je velmi cílevědomé, nepotřebuje pochvalu jako kozoroh, protože si automaticky věří, je třeba ji mu přesto občas dát. Uznat, že je opravdu dobré.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články