Středa, 7 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeKIDSCitlivé dítě ve znamení váhy: Pálí mu to i bez učení

Citlivé dítě ve znamení váhy: Pálí mu to i bez učení

Znamení váhy patří dalším dvěma, které označujeme jako vzdušné (blíženci a vodnář), a to vůbec ne náhodou.

Dítě ve znamení váhy.
Intelekt a logické myšlení
Vzduch totiž poukazuje na intelekt, myšlení, logiku, a to vše dostaly děti, narozené ve znamení váhy, do vínku. Přestože se nebude projevovat jako cílevědomý lev, který chce za každou cenu stát v čele stáda, je všude tam (a rád), kde se diskutuje. Nebude to recitátor, který miluje obdiv (vzpomeňme znovu lva, ten ho zbožňuje), spíše všude tam, kde si povídá. Komunikace je pro něj důležitá.

Jen ne sám
Astrologové poukazují na znamení, která nesou jméno v množném čísle (váhy a blíženci). Takové děti nedokážou být samy, nejsou tím pádem žádní introverti, kteří „si vystačí“ samy se sebou. Dítě ve znamení váhy by raději nemělo být jedináčkem, sedět samo v lavici, bojovat ve sportu samo za sebe (individuální sporty). Jsou to všechno „vody“, ve kterých neumí plavat.

Citlivé dítě
Děti ve znamení váhy bývají ve škole bystré, pálí jim to, rodiče s nimi opravdu nemají moc práce. Občas je však třeba na ně dohlédnout, protože zjištění, že se vůbec nemusí učit, se může překlopit do nebezpečné lenosti. Toto dítě je navíc tvořivé a očekává se od rodiče, aby ho v tvořivosti podpořil. Nezapomínejte, je to dítě citlivé.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články