Středa, 7 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRodinaHotel pro děti Krkonoše nás oslovil

Hotel pro děti Krkonoše nás oslovil

Hotel pro děti Krkonoše nás každopádně velmi oslovil. Vždycky jsem o hotelu slýchávala pouze z doslechu a nikdy jsem se nepodívala ani na žádné fotografie z daného místa či jsem si o hotelu nezjišťovala více. Zlom nastal až ve chvíli, kdy mi má sestra nabídla, zda bychom nechtěli strávit příjemný týden v Krkonoších, a to právě v hotelu TOP Benecko. Obě dvě máme dvě děti, a tak pro nás bylo nesmírně důležité, abychom pro ně na výletě a také v hotelu našli nějaké vyžití. Okolo tohoto hotelu a také v něm ovšem o zážitky pro nejmenší nebyla vůbec nouze. Když venku například pršelo, v hotelu probíhal program určený speciálně dětem všech věkových kategorií, když naopak svítilo slunce a nechtělo se nám se vzdalovat od hotelu, bylo k dispozici venkovní hřiště i s posezením pro rodiče. A pokud je řeč o kuchyni, tak tak byla naprosto famózní. Snídaně formou teplého a také studeného bufetu, byla zcela k nezaplacení. Kromě jiného i dětem chutnalo, a to je opravdu, co říct. 

Hotel pro rodiny s dětmi, který hodnotím deseti hvězdičkami

Hotel pro rodiny s dětmihodnotíme se sestrou jedině kladně. Náš pokoj byl čistý, útulný, měl vlastní sociální zařízení a k dispozici nám byla také silná Wi-Fi. Nechyběla samozřejmě ani televize. V hotelové kuchyni nás k tomu všemu každé ráno čekala snídaně formou již zmíněného teplého a také studeného bufetu. Chleba z místní pekárny, domácí pomazánky, vajíčka, čerstvé ovoce a také zelenina anebo marmeláda, kterou jsem snad nikdy v životě lepší neochutnala. Za mě bylo toto místo rájem na zemi a pro děti rovněž. 

Ubytování v Krkonoších s dětmi jsem si se sestrou užila naplno

Ubytování v Krkonoších s dětmi jsem si se sestrou a dětmi rozhodně užila naplno. Ještě na hotelu jsme plánovali, že na toto malebné místo, kde snad žádný den v roce není zataženo, opět pojedeme, a to nejspíše i se svými drahými polovičkami. Česká kuchyně v moderním hávu a um kuchařů, který je možné sledovat přímo v otevřené kuchyni je naprosto dechberoucí. Toto místo zcela jistě doporučuji navštívit každé rodině.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články